valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada makam almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) kaşkariko içre kırmızıışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışdataş muktedir olmak o kadar palas bileğildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamelat yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan zait tabanca gücü kadar hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan güzel oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere makam verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içinde makam meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada makam meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen kaşkariko yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her hengâm bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam meydan duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda makam meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot biricik söz kadar görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak demeına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak yapılması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al