valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında durum almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) piyes süresince aldatmaışveriş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş muktedir olmak o kadar kolayca bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden iş kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda daha aşkın silah gücü kabil hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha güzel oynamanızı sağlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere durum mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile durum mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içerisinde durum vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında durum vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta piyes kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her zaman bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda durum vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu al yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz söz kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat başlamak yahut bir nesneyi nişan başlamak manaına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak kuruluşlması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al