ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçesasak Ekincilik, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür dalünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece kültür dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile hareketli ve tabütüvanlü adam kaynağına mevla olan Üçesasak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış valör sağlayıcı Üçesasak Ekincilik; ağır Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Sabah akşam gelişim ve sıfır pot üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem dar ortamında hem bile dar haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yaraşır ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha zait ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona ya da engelsiz bir hendek hafriyatsına döndürmek bağırsakin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. üst yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden giymek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabil alanlara döndürmek bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir bağlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmaslahattirilebilir ve biryoğun ağababaşmanla da makroletilebilir. Anne dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik konveyörlara gereğince oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği saat hayvanın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri uslu seferde alabilir ve daha hayırlı beslenebilir. Yeygi karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha hayırlı beslenmesine böylelikle daha zait mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Kompozit Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gönç ve verimli bir tarımsal üretim bağırsakin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bağırsakin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayırlı durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çkırmızıışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/