Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daimî giriş yapan ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çtuzakındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriyetle kullanıcı adınızı değanlayıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde zemin alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriyetle Instagram bağlanaksı istediği midein şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çsarmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun midein de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Elbette Art Karşıır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen eşhas midein ne efsus ki çok okkalı yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye aslında sair kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değanlayıştirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz değanlayıştiğinde veya kullanıcı adınız değanlayıştiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değanlayıştirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değanlayıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değanlayıştiren sen değilsen, hesabını güvene tuzak” evet da ara sıra “değanlayışikliği mazi tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama ekseriyetle saldırganlar elektronik posta adresini değanlayıştirdiği midein sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?