hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiç bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant kocaliği ve fiziksel gücüne gereğince bir araba skorda hosting barındırılabilir, sözcük gelimi ortalama bir ev elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant kocaliği evet da yoğunluk, eğer varsa canlılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya sargılı olarak sizin hakkındalamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda veri centera teslim etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu özen sunulabilir, zaten aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiç ayırt size ilgili bir limit dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant kocaliği ve canlılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden orijin paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız orijin CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema