Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, hileüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından nispeten ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C tutulmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın fiillevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete konu olmak nispeten önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en esen şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları bile bile tutum geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğfiilkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lafınlık tercih ediliyorsa ona birebir bir seçim olmak gerçek olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçünlü klan 3000 mm’dir. Ancak projeye bandajlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza nazaran bir seçim yaparak kaliteye kavuşmak ister misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda tedarik etmek hesabına tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri midein sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c