Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler kucakin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını hapsetmek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri örtüsüz ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine harbi fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın sap dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de durum almaya serladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişelleme rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri nazar boncuğu tane olarak satmanın birlikte biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat derece derece liberalleşmeye harbi giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya ara bildirmek kucakin dundakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse de esas serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her evetştan sima tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata renk beslemek kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde mestur olduğu kucakin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla sürmek bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre bağışlamak, hizmetlevselliği üzerine bilim edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek kucakin muhteşem çaba sarf etmelidirler. Hatta; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan tuzakışbilgiş daha hafif ve sükûnet olmaya serladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına zihayatlık beslemek, daha elleme bir orgazm sürmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek kucakin sex shoplardan tuzakışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında muhteşem vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum harbi olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta oldukça ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en hafif yolu. Hatta seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken zayibağışlamak kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha elleme seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/