Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cihet üretimu olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik sektöründe etkinlik göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birkötü elektronik dahandan, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını devamlı olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası ciğerin az çok önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve bilirkişi bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve mevsuk hizmet bayılmak ciğerin çhileışmaktadır. Hassaten, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayanak ve uygulayım servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar arasında arsa almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına münasip çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/